فریدون حسن‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از آغاز به‌کار طرح «مهرگان» در مخابرات منطقه همدان خبر داد و اظهار کرد: همزمان با اجرای این طرح در شرکت مخابرات مناطق سراسر کشور، مخابرات منطقه همدان نیز اقدام به این کار کرده است.

وی با اشاره به تشکیل گروه‌های کارشناسی و اعزام آنها به مراکز سطح شهر همدان و ملایر در راستای اجرای طرح مورد نظر، گفت: بستر مناسب به منظور اجرای طرح فراهم شده است.

مدیر روابط عمومی مخابرات همدان با بیان اینکه امروز اجرای این طرح با حضور مدیر مخابرات منطقه، معاونین، مدیران و جمعی از روسای ادارات و کارشناسان آغاز شد، خاطرنشان‌کرد: طرح مهرگان واگذاری اینترنت باند پهن بربستر فیبر نوری است.

وی با بیان اینکه این طرح با انواع سرویس‌های مختلف با عنوان سرویس‌های زمرد، الماس و… ارائه می‌شود، افزود: در این طرح مشترکین می‌توانند اینترنت پرسرعت با حداقل سرعت ۵۰ مگابیت بر ثانیه را تجربه کنند.

حسن پور خاطرنشان کرد: این طرح برای نخستین بار در کشور با عنوان طرح مهرگان و تانومای مخابرات در شرکت مخابرات ایران آغاز شده است.

وی در ادامه با اشاره به آغاز طرح تشویقی مکالمه تلفن ثابت “پنجاهش با ما”، گفت: مشتریان خوش حساب مخابرات با افزایش مکالمات تلفن ثابت در تماس‌های داخل کشور نسبت به میانگین سه دوره قبل، از ۵۰ درصد تخفیف‌ در محاسبه صورتحساب بهره مند خواهند شد.

وی با بیان اینکه مشتریان تلفن ثابت در سراسر استان و کشور در صورتی که مبلغ کارکرد یک دوره آنها بیش از مبلغ کارکرد میانگین سه دوره قبل باشد، در طرح ۵۰ درصد تخفیف مکالمه شرکت مخابرات ایران (پنجاهش با ما) شرکت داده می‌شوند، افزود: تخفیف ۵۰ درصد، شامل مکالمات ثابت به ثابت درون استانی، ثابت به ثابت بین استانی و ثابت به تلفن همراه است.

حسن پور در پایان سخنانش افزود: طرح ۵۰ درصد، تنها شامل مشتریان خوش‌حسابی است که در قبض دوره جاری تلفن ثابت خود، فاقد بدهی گذشته هستند.