به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ملایر، در صبح روز جاری، عبدالعظیم رضایی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر در جلسه هماهنگی برگزاری هفته نیروی انتظامی ضمن تسلیت شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ویاران باوفایش اظهار داشت: امیدوارم عزاداری‌های همه موردقبول درگاه حق‌تعالی و موردعنایت سید و سالار شهیدان قرارگرفته باشد.

http://www.malayer-hm.ir/Upimage/73874IMG_1135.JPG

وی بیان داشت: امیدوارم از این دهه حزن‌انگیز محرم همگی بهره لازم و کافی را برده باشیم و این تأثیر در همه عاشقان به وجود آمده باشد و این تأثیرات پایدار و ماندگار باشد.

رضایی تأکید کرد: درس‌های زیادی از فرهنگ عاشورا می‌گیریم که یکی از این درس‌ها امربه‌معروف و نهی از منکر است و این‌یکی از مأموریت‌های نیروی انتظامی نیز می‌باشد.

وی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تشکر از زحمات سرهنگ ترک نیا فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان بیان داشت: سرهنگ علی بخشی که به‌عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انتخاب‌شده از نیروهایی است که قبلاً در شهرستان کارکرده و سوابق خوب و درخشانی در حوزه‌های مختلف دارد.

فرماندار ملایر خاطرنشان کرد: وظایف وماموریت های نیروی انتظامی بسیار گسترده و خطیر است که مهم‌ترین آن ایجاد و ارتقاء امنیت اجتماعی است که از هر نیاز دیگر انسان بااهمیت‌تر است و خدا را شاکریم که این امنیت واقعی به‌واسطه خون شهدا و تلاش‌ها و مجاهدت‌های نیروی انتظامی تأمین‌شده است.

وی عنوان کرد: باید این احساس امنیت، ارتقاء پیدا کند و مردم اعتمادشان بیش از گذشته شود که بزرگ‌ترین سرمایه ما در حوزه نیروی انتظامی همین اعتمادی است که مردم‌دارند.

وی افزود: باید در هفته نیروی انتظامی ضمن قدردانی از خدمات و زحمات پرسنل خدوم نیروی انتظامی ارتباط و تعامل دیگر دستگاه‌ها با نیروی انتظامی نیز بیشتر شود.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص خیرین امنیت ساز بیان داشت: خیرین ما در هر حوزه‌ای که اساس نیاز کنند وارد می‌شوند و شهرستان ملایر هم درزمینه? خیرین و و اقفین همیشه پیشگام و الگو بوده و هست.

رضایی ادامه داد: نیروی انتظامی در نظام مقدس جمهوری اسلامی و به برکت خون شهدا یک‌نهاد کاملاً مردمی است و مردم ما باوجود نیروی انتظامی احساس امنیت و آرامش کامل دارند.

وی تأکید نمود: عملکرد نیروی انتظامی و پلیس می‌تواند در بهتر شدن ارتباط پلیس با مردم تأثیر بسزایی داشته باشد که این عملکرد مثبت در شهرستان ملایر وجود دارد.

رضایی با اشاره به آسیب‌های اجتماعی که در جامعه وجود دارد بیان داشت: اگر مردم در مباحث اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی ورود پیدا کنند مسلماً کاهش آسیب‌های اجتماعی و معضلات دیگر را خواهیم داشت.

وی اظهار داشت: نیروی انتظامی با همه سختی‌ها و مشکلاتی که دارد محدودیت‌های زیادی به لحاظ کمی و کیفی نیز دارند که می‌طلبد همه دستگاه‌ها و مردم کمک بیشتری به نیروی انتظامی نمایند.

فرماندار ملایر در پایان تأکید داشت: در هفته نیروی انتظامی علاوه بر تعاملات و ارتباطاتی که باید بیشتر شود نمایش اقتدار نیز هست و نیروی انتظامی فرصتی است تا اقتدار و توانای های خودش را بیشتر عرضه نماید.

در جمهوری اسلامی ایران ۱۳ مهرماه روز نیروی انتظامی است و در این روز و هفته مراسمات ویژه‌ای برای بزرگداشت این نهاد برگزار می‌شود.

http://www.malayer-hm.ir/Upimage/10913IMG_1148.JPG