تیمور کرمی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر ضمن تسلیت ایام  سوگواری حضرت اباعبدالله حسین(ع) اظهار کرد: امام حسین(ع) همواره یار مظلومان بود و  نهضت عاشورای ایشان و یاران باوفایشان سراسر الگو و سرمشق است.

وی با بیان اینکه انفاق و دستگیری از فقرا همواره یکی از تاکیدات ائمه اطهار(ع) بوده است افزود: خیران و نیکوکاران نیز با تأسی از ائمه اطهار و سالار شهیدان همواره در دستگیری از نیازمندان جامعه پیشقدم بوده‌اند.

مدیر کمیته امداد ملایر با اشاره به اینکه طی سال‌های اخیر کمیته امداد همزمان با ایام ماه محرم و صفر در راستای کمک به نیازمندان و افراد زیر پوشش طرح «احسان حسینی» را اجرا کرده است گفت: این طرح با هدف جمع‌آوری نذورات و کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیران و نیکوکاران اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه با کمک هیات‌های مذهبی، مراکز نیکوکاری، مساجد و خیران و نیکوکاران امسال نیز این طرح در ایام ماه محرم و صفر اجرا می‌شود، از جمع‌آوری ۳۵ میلیون تومان کمک‌ نقدی و غیر نقدی در سال گذشته خبر داد و تصریح کرد: این کمک‌ها بعد از جمع‌آوری  بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

کرمی‌مقدم از پیش‌بینی جمع‌آوری ۵۰ میلیون تومان کمک نقدی خیران و نیکوکاران در قالب طرح «احسان حسینی» خبر داد و گفت: نذورات و کمک‌ها  با هماهنگی صورت گرفته در قالب سبد غذایی و غذای گرم بین نیازمندان زیر پوشش این نهاد توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه خیران و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را در قالب این طرح به مراکز مرتبط با طرح و یا کمیته امداد ملایر تحویل دهند؛ افزود: از مردم تقاضا داریم نذورات و کمک‌های خود را به نیازمندان واقعی جامعه برسانند.

مدیر کمیته امداد ملایر با بیان اینکه اگر کمک‌ها به کمیته امداد تحویل شود، زودتر به دست نیازمندان واقعی خواهد رسید خاطرنشان کرد: فرهنگسازی بیشتری در این زمینه نیاز است.