جواد نگاهداری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با اشاره به بارش برف در شهرستان ملایر از ساعت ۱۱ روز هفتم دی ماه اظهار داشت: با توجه به بارش برف در همه محورها نیروهای راهداری شهرستان در جاده‌های ملایر مستقر شدند.

وی با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ تن ماسه و نمک در محورها پاشیده شده است، اضافه کرد: این روند با توجه به بارش‌ها ادامه دارد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر با اشاره به اینکه همه محورهای روستایی نیز توسط نیروهای راهداری بازگشایی شده است، متذکر شد: آبگرفتگی برخی محورها نیز توسط نیروها برطرف شده است.

وی با اشاره به اینکه این اداره با پنج راهدارخانه زاغه، آورزمان، یونس، زنگنه و مرکز اداره به مردم خدمات ارائه می‌دهد، گفت: در طی شبانه روز گذشته بیش از ۵۰ نفر از مسافران در محورهای شهرستان در راهدارخانه‌های این اداره به صورت موقت اسکان داده شدند.

نگاهداری از فعالیت ۸۲ نفر راهدار با ۴۲ دستگاه ماشین‌آلات در طرح زمستانی این اداره خبر داد و یادآور شد: این راهداران با هدف پاکسازی و ایجاد تسهیل در عبور و مرور محورهای مواصلاتی با آمادگی لازم در راهدارخانه‌ها مستقر هستند.

وی با اشاره به اینکه در طرح زمستانی بیش از ۷ هزار تن نمک و ماسه برای انجام عملیات راهداری در راهدارخانه‌های شهرستان ذخیره شده است، مطرح کرد: با توجه به بارش‌های شهرستان از ابتدای طرح زمستانی تاکنون ۳ هزار تن ماسه و نمک در محورهای شهرستان به مصرف رسیده که در صورت نیاز ماسه و نمک بیشتری را به راهدارخانه‌ها حمل خواهیم کرد.