طی حکمی از سوی دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز در تهران، سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر منصوب شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، در بخشی از این حکم خطاب به دکتر “عباس ملک‌حسینی” آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه حضرتعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست واحد ملایر منصوب می‌شوید. امید است با توکل به خداوند متعال و با صداقت کاری، امانت‌داری و قانونمندی در انجام امور محوله موفق باشید.

طی نشستی با حضور دکتر سعید جامه‌بزرگی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان، دکتر سیدعلی‌اصغر تروهید معاون هیئت عالی نظارت منطقه ۹ در دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر امیررضا گودرزی، رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان و هیئت رئیسه این واحد دانشگاهی، حکم انتصاب دکتر عباس ملک‌حسینی قرائت شد.

پیش از این دکتر داریوش جاوید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ملایر بود، عباس ملک‌حسینی دانشیار رشته جغرافیاست و سوابقی چون ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک، دبیر منطقه ۵ دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی آشتیان را در کارنامه خود دارد.

گفتنی است آئین تکریم و معارفه این رؤسا به‌زودی با حضور مسئولان ارشد استان همدان و شهرستان ملایر در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر توانسته طی چند سال اخیر به دانشگاه بسیار بزرگ ارتقاء یابد، این دانشگاه از قدیمی‌ترین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است که در سال ۱۳۶۷ در شهر ملایر تأسیس شد.